O firmie

Firma „F.H.U. KARGOL s.c.” istnieje na rynku już ponad 20 lat. Na początku lat dziewięćdziesiątych powstała jako niewielka placówka w Hucisku, gdzie oferowaliśmy podstawowe produkty, takie jak gwoździe, wkręty, narzędzia. Z roku na rok poszerzaliśmy swój asortyment, co było konsekwencją drogi rozwoju, jak i spełnianiu oczekiwań naszych klientów.

Dziesięć lat później otworzyliśmy mały oddział w Harasiukach, by po kilku kolejnych przenieść go w miejsce o zdecydowanie większej powierzchni – dawny plac GS, również w Harasiukach, gdzie możliwości handlowe firmy znacznie wzrosły. To tutaj składujemy i sprzedajemy większość materiałów budowlanych (cement, pustaki, stal, wełna, styropian), nawozy mineralne, opał (węgiel, ekogroszek).

Znaczną część naszego asortymentu wypełniają produkty z segmentu ogrodniczego, na co składają się drobne narzędzia, nasiona, nawozy, ziemie, słoje jak i sprzęt niezbędny przy pracy w ogrodzie jak kosiarki, kosy spalinowe, glebogryzarki, piły łańcuchowe, pompy. Możemy również pochwalić się unikatowym na naszym lokalnym rynku produktem jakim są piece grzewcze kaflowe. Są to piece o wysokiej jakości i estetyce, wykonane z zaprawy szamotowej i ozdobnego kafla oraz nierdzewnych okuć. Piece są łatwe w montażu i transporcie. Mogą służyć zarówno do ogrzania pomieszczeń, jak i gotowania.

W naszym punkcie w Hucisku, w ciągłej sprzedaży, posiadamy części do ciągników (C330, C360, T25) oraz kilka systemów do tworzenia domowych instalacji hydraulicznych. W Harasiukach, do takiej instalacji, można dobrać odpowiedni kocioł C.O. Jesteśmy również dystrybutorem materiałów niezbędnych do wykonania dociepleń budynków i renowacji elewacji. Mamy do dyspozycji odpowiedni mieszalnik kolorów, co pozwala nam na miejscu w placówce, barwić różnego rodzaju tynki dekoracyjne, w tym też tynk mozaikowy, oraz farby elewacyjne.

Jesteśmy zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt pozwalający na transport materiałów budowlanych w szybki i wygodny sposób.

Od kilku lat wynajmujemy lokale i powierzchnie magazynowe pod działalność zewnętrznych firm. Za naszej oferty skorzystali już:

– Salon fryzjerski „KOSMYK”

– Chemia z Niemiec

– OLS Komis samochodowy

– GRACJA sklep z odzieżą i kosmetykami.

Szanujemy sobie naszą współpracę i zapraszamy chętnych do wspólnych działań.